Impotencja u mężczyzn – sposoby walki z problemem

Impotencja
Impotencja

Impotencja to jeden z najczęściej pojawiających się problemów o podłożu seksualnym obok przedwczesnego wytrysku. Jest źródłem mnóstwa kompleksów u mężczyzny i powoduje brak chęci do kolejnych stosunków. Można wyróżnić kilka rodzajów impotencji. Pierwsza to impotencja psychogenna. Jest spowodowana zazwyczaj stresem, lękiem przed kompromitacją, niedoświadczeniem lub niskim poczuciem wartości u mężczyzny.

Najczęściej występuje u młodych, niedoświadczonych mężczyzn. Drugi rodzaj impotencji to impotencja na tle hormonalnym. Jej przyczyną są zaburzenia hormonalne w organizmie. Ten rodzaj zaburzenia erekcji występuje najrzadziej. Inny rodzaj problemów z potencją to impotencja na tle krążeniowym. Jest ona spowodowana chorobami związanymi z nadciśnieniem oraz zaburzeniami pracy układu krwionośnego. Może także pojawić się impotencja neurogenna. Jej przyczynami są zazwyczaj urazy kręgosłupa.

Istnieje również możliwość pojawienia się impotencji mieszanej. Jak sobie poradzić z impotencją? Istnieje kilka możliwości. Można udać się z problemem do specjalisty, który odbierze odpowiednią terapię. Większość jednak mężczyzn wstydzi się swojego problemu i nie chce pójść po pomoc do lekarza.Dla tych jednak istnieje również rozwiązanie. Na rynku jest spory wybór produktów, których zadaniem jest wzmocnić erekcję i wydłużyć czas jej trwania. Oczywiście najlepiej jest kupić jakiś sprawdzony produkt. Dzięki temu jest większa szansa, że produkt pomoże i nie spowoduje skutków ubocznych. Wystarczy przeglądnąć fora.

Tam sporo osób wypowiada się, co im pomogło, a co nie. Do suplementów, które najczęściej są polecane należy Vigrax. Jest to produkt, który wzmacnia erekcję i wydłuża jej czas trwania, dzięki czemu stosunek jest dłuższy i daje możliwość osiągnięcia lepszego orgazmu. Według zapewnień producenta Vigrax nie powinien spowodować skutków ubocznych. Powinno się go przyjmować trzydzieści minut przed stosunkiem. Można przyjmować Vigrax codziennie po jednej kapsułce na pusty żołądek. Oprócz suplementów warto zadbać o komfort psychiczny w czasie stosunku, ponieważ obawa przed niechciana ciążą, stres, ze ktoś zastanie dane osoby w sytuacji intymnej itd. bardzo często są przyczyną problemów mężczyzny z erekcją.

2 thoughts on “Impotencja u mężczyzn – sposoby walki z problemem

  1. A czy ten Vigrax dzia,la na problemy z potencją u mlodych mezczyzn? Mam dopiero 25 lat a juz wacek nie zawsze staje;/ boje sie co bedzie dalej….

    Odpowiedz
    • wydaje mi sie, ze vigrax działa bez względu na to w jakim jest sie wieku;p ja mam 32 lata i mi pomaga. Moj wacek wreszcie jest gotowy do akcji;p

      Odpowiedz

Dodaj komentarz