Środki na potencję – czy skuteczne? Który wybrać?

Vigrax
Vigrax

Wbrew krążącym powszechnie opiniom problemy z potencją nie pojawiają się tylko i wyłącznie u starszych mężczyzn. Młodzi mężczyźni też mają problemy z zaburzeniami erekcji. Kiedy można mówić o zaburzeniach erekcji? Wtedy, gdy penis nie jest w stanie osiągnąć pełnej erekcji, aby możliwe było odbycie pełnego stosunku seksualnego. Przyczyny problemów z erekcją mogą być różne. Problemy z erekcją mogą być wynikiem chorób takich jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, choroby o podłożu neurologicznym i inne.

Impotencja może być również spowodowana nadmiernym stosowaniem używek, takich jak alkohol, papierosy, czy narkotyki. Nadmierna masturbacja, czy niezdrowy tryb życia również może spowodować problemy z erekcją. U dużej liczby mężczyzn impotencja ma podłoże psychiczne. Jednorazowe niepowodzenie, czyli brak erekcji może spowodować lęk przed następnymi zbliżeniami i brakiem erekcji w następnych próbach. Poza tym niektórzy mężczyźni obawiają się czy sprawdzą się, jako kochanek. Stres przed zbliżeniem również może spowodować impotencję. Na szczęście w dzisiejszych czasach na rynku jest sporo środków na potencję.

Można zdecydować się na kremy, czy żele albo suplementy, które działają od wewnątrz. Czym należy się sugerować przy wyborze preparatu? Po pierwsze ważne, żeby pochodził ze sprawdzonego źródła. Najlepiej kupić produkt bezpośrednio u producenta np. za pomocą strony internetowej lub w aptece. Kupując u niepewnego sprzedawcy, mimo, że się zaoszczędzi można sobie zrobić krzywdę. Po drugie należy pamiętać, żeby przed zakupem dokładnie zapoznać się z ulotką i przeciwwskazaniami do stosowania. Na każdym suplemencie powinna być taka informacja.

Poza tym trzeba sprawdzić czy nie powoduje skutków ubocznych, a jak tak to, jakie. Przyjmując suplement trzeba stosować się zgodnie do zaleceń producenta, czyli przyjmować kapsułek tyle ile zaleca, o tej porze, której trzeba itd. Stosując większą dawkę nie przyśpieszy się efektu działania. Wręcz przeciwnie, może opóźnić efekt i wywołać inne negatywne skutki. Jednym z najczęściej polecanych tego typu suplementów jest Vigrax. Jest to typowy środek na potencję. Należy go przyjmować na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Dla osiągnięcia lepszych efektów i ich utrzymania można Vigrax przyjmować codziennie, a nie tylko przed planowanym zbliżeniem. Kurację suplementami można wspomagać odpowiednią dietą.

2 thoughts on “Środki na potencję – czy skuteczne? Który wybrać?

  1. Stosuje Vigrax i faktycznie wreszcie moj wacek jest gotowy do dzialania. Tylko sie zastanawiam, czy jak stosuje codziennie to Vigrax pomoze mi pozbyc sie impotecnji i bede mogl go odstawic? Próbował ktos?

    Odpowiedz
    • podobno jest to mozliwe ale czy faktycznie… trudno powiedziec. Ja stosuje codziennie no i jak na razie jest dobrze, nawet bardzo;p ale troche obawiam sie odstawic

      Odpowiedz

Dodaj komentarz