Zaburzenie erekcji – jak pokonać problem?

zaburzenia erekcji
zaburzenia erekcji

Według badań prawie 1, 5 miliona Polaków ma problemy z erekcją. Impotencja jest jednym z najczęściej występujących męskich problemów natury seksualnej. O zaburzeniach erekcji możemy mówić w sytuacji, gdy członek nie osiągnie pełnej erekcji. Problemy z potencją mogą dotknąć mężczyznę w każdym wieku. Dla mężczyzny jest to bardzo wstydliwy problem. Bardzo często zdarza się, że mężczyzna nie mówi o swoim problemie nawet swojej partnerce. Partnerka nie zdaje sobie sprawy, dlaczego jej partner unika seksu.

Podejrzewa go o zdradę, albo uważa, że przestała być atrakcyjna. Dlatego lepiej poinformować swoją ukochaną o swoim problemie. Produktów na potencję jest sporo. Do tego grona należy Vigrax. Jego głównym zadaniem jest umożliwienie mężczyźnie osiągnięcie erekcji i jej utrzymanie. Działanie suplementu polega na pobudzeniu krążenia w naczyniach krwionośnych znajdujących się w prąciu i uwrażliwieniu wędzidełka. Jak zapewnia producent produkt jest na bazie składników naturalnych, więc nie powinien spowodować skutków ubocznych. Podczas kuracji suplementami można wspomagać się odpowiednią dietą.

Po pierwsze należy ograniczyć spożywanie tłuszczów zwierzęcych. Należy unikać tłustych mięs, czy wędlin. Tłuszcze zwierzęce najlepiej zastąpić tłuszczami roślinnymi. Dobrze jest też spożywać potrawy ugotowane lub upieczone bez dodatku tłuszczu zamiast potraw smażonych. Warto do swojego jadłospisu wprowadzić ryby, zwłaszcza ryb morskie. Słodycze i inne słodkie przekąski również niekorzystnie wpływają na męskie przyrodzenie. Dlatego lepiej z nich zrezygnować i zastąpić je owocami, które zawierają dużą ilość witamin i antyoksydantów. Najlepiej jeść surowe owoce.

Codzienne menu powinno być również bogate w warzywa. Zwłaszcza w takie jak: seler, pietruszka, marchew, szparagi, dynię, bazylię i inne. Poza tym trzeba pić duże ilości wody najlepiej około dwa litry w ciągu dnia. Oprócz tego trzeba starać się spożywać regularnie posiłki, najlepiej w trzygodzinnych odstępach czasowych. Oprócz tego należy się wysypiać i unikać stresu. Stres ma bardzo duży negatywny wpływ na potencję. Dlatego najlepiej starać się w ogóle nie stresować.

2 thoughts on “Zaburzenie erekcji – jak pokonać problem?

  1. A jak długo utrzymuje sie działanie Vigraxu;p? nie ukrywam, ze zalezy mi na tym, zebym mogl długo bo moja zona ma spore wymagania;p

    Odpowiedz
    • myśle ze zdązysz zadpokoic swoją zonę;p nie masz sie czym stresowac. Vigrax jak zacznie dzialac to juz dziala;p

      Odpowiedz

Dodaj komentarz